Vaše názory a dotazy

Praga 350 OHC

Dobrý den pane Nováku. Přečetl jsem si se zájmem Váš článek o Praga 350 OHC se side Tlusťoš. Jedná se o nádherně dochovaný původní stroj, který se jen tak nevidí. Já mám smůlu, že jsem koupil stroj přestříkaný a když jsem dělal sondy tak jsem zjistil, že předchozí majitel byl bohužel důsledná a původní lak zcela odstranil :-(. Současně není stroj úplně kompletní a tak pokud bych vás mohl požádat o zaslání kontaktu na pana Karla, co je vlastníkem Vámi zde zveřejněného stroje, budu Vám opravdu vděčen.
S pozdravem Petr Landovský, VCC Ústí nad Labem
724444890

Re: Praga 350 OHC

Dobrý den. Bohužel Vás zklamu. Nemám kontakt a nevím, kde ho najít. Mluvil jsem s ním a fotil na nějaké akci, nevím ani už na jaké - je to 2016. Ani si nejsem jistej, jestli jsem si na něj kontakt bral - vše ohledně zveřejnění jsme si řekli na místě. Mějte se

Jawa 360

Dobrý den.
Mám motorku která je v dobrém původním stavu. Motorku mám kompletně rozloženou a vyčištěnou. Najdou se i rezatá místa.Vaše stránky mě inspirovaly jakým způsobem chci motorku udělat.Povrchovou korozi jsem očistil a nanesl jsem odrezovač. Chci se zaptat na finální povrchovou úpravu paraloidem. Ten paraloid nanašíte jen na místa kde byla rez nebo nanášíte i na zbytek laku? Mám lak celkem zachovalý a nevím zda to dělat komplet. Abych to nepokazil. Děkuji za odpověď.

Re: Jawa 360

Zdravím Vás. Pokud je rozleštěný lak v dobrém stavu, Paraloidem natřete jen místa s pasivovanou rzí - nesmí být mastná. Poté můžete provádět pravidelnou konzervaci celého stroje konzervačním olejem, nebo voskováním. Pokud nebudete jezdit častěji v dešti, stačí jednou za sezónu.

Re: Re: Jawa 360

Dobrý den.
Děkuji za odpověď.
Zeptám se jaký poměr paraloidu bych měl použít v roztoku?
Co jsem našel tak 5% - 10%?
V jakém roztoku bych mohl paraloid rozpustit pro nanesení na lak motorky?
A pak se zeptám máte nějakou oblíbenou leštěnku na vyčistění, vyleštění laku? Případně o doporučení vosku.
Děkuji za odpověď Vojtěch Krejsa

Re: Re: Re: Jawa 360

Dobrý den.
Měl bych ještě dotaz jak zakonzervovat ráfek kola. U zadního kola je 40% chromu pryč. Dá se paraloid nanést na ráfky kol?
Jakou mám šanci projít s tím to ráfkem na atestaci vetaránů.
Dekuji za odpověď.

Can you help me translate

i am from Italy hello. Can you help me translate? /rardor

Can you help me translate

i am from Italy hello. Can you help me translate? /rardor

Can you help me translate

i am from Italy hello. Can you help me translate? /rardor

hi guys i am new on web

hi :) bross :)

Přidat nový příspěvek